Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pravý sloupec webu - šířka a obsah ???

03. čvn 2012 13:48 #94260
Pravý sloupec webu - šířka a obsah ??? od Marta Kočková
Začátečník
Někde mám chybu nejspíš v nastavení šířky ( www.knihovna.spaleneporici.cz ), šířka pravého sloupce webu se mi mění na různých odkazech Menu a při Home se mi ještě zobrazuje nad Naše okolí nějaký obsah, který nemohu najít a odstranit. Díky předem za radu.
M
p.s. na nějakou dobu jsem z tvorby vypadla :O

03. čvn 2012 18:21 - 03. čvn 2012 18:22 #94264
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Na stránce www.knihovna.spaleneporici.cz/?tp=1 (titulní, se zobrazením pozic) máte vpravo zveřejněn některý modul na pozici "right".

Na kterých stránkách je šířka jiná?

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

04. čvn 2012 11:51 #94277
Odpověď od Marta Kočková
Začátečník
zvláštní, šířka pravého sloupce se mi mění při přepínání odkazů v levém menu na jiném pc, kde mám prohlížeče na vistách, na win sedmičkách se mi to neděje, tak zkusím ještě na dalších pc !?!

04. čvn 2012 12:07 #94278
Odpověď od lukas hajek
Pokročilý uživatel
Asi bych se zameril na prohlizec, nez na operacni system. U me na Firefoxu je sirka vsude stejna.
Poděkovali: Marta Kočková

14. čvn 2012 18:42 #94644
Odpověď od Marta Kočková
Začátečník
zřejmě mám někde v indexu zdvojenou jednu informaci, ale nevím, co přesně hledat , na stránkách www.knihovna.spaleneporici.cz/index.php?...icle&id=4&Itemid=101 se v pravém sloupci jestě jednou zhuštěně objevují odkazy z pravého sloupce na pozici right, jsou to nenápadné čárky v pravém horním rohu vedle loga Čte sy rád. Dovoluji si připojit soubor, kde se domnívám, že je ta chyba.
Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

14. čvn 2012 19:03 - 14. čvn 2012 19:04 #94645
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
index.php za to nemůže.
Protože obrázky v pravém sloupci máte řešené jako ikonky k menu (poněkud velke ikonky) a položky menu ( id = 204, 205, 208, 210 ) nemají žádný text, s ohledem na nastavení CSS zobrazují se takto nízké, široké, podbarvené .... (tak jako položky menu).

Pro zobrazení podobných "banerů" je vhodné využít adekvátní řešení - ať už komponentu pro banery, či modul (moduly) typu vlastní HTML.

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum