Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Problém s drobečkovou navigací

30. říj 2018 10:34 - 30. říj 2018 10:37 #137348
Problém s drobečkovou navigací od Radek Malík
Nováček
Zdravím. Dělám nový vzhled stránek a potýkám se s problémem u drobečkové navigace. Jde mi o to, že používám jedno hlavní menu a po načtení stránky z menu z ní mám odkaz na stránku, která v žádném menu není. Díky tomu se mi v drobečkové navigaci zobrazí místo názvu článku (stránky) její umístění v kategorii v tomto případě Jednoduchý článek. Potřeboval bych, buď aby se nezobrazovala tato kategorie, tzn. aby se zobrazoval jen odkaz Úvod a nebo, aby se zobrazoval název článku v tomto případě Kontrola kvality obrazu. Nevíte prosím jak toho dosáhnout?

jedná se o stránky www.copytechnik.org odkaz Záruční podmínky - Tiskové hlavy LFP a v textu je odkaz na danou stránku v řádku - Informace o kontrole kvality obrazu naleznete zde .

Předem děkuji za vaši pomoc.

30. říj 2018 13:16 #137350
Odpověď od Linelabcz
Admin

Radek Malík napsal: Jde mi o to, že používám jedno hlavní menu a po načtení stránky z menu z ní mám odkaz na stránku, která v žádném menu není.


Ahoj Radku, ten odkaz na článek si klidně přidejte také do menu, ale nastavte položce paramter "skrytá"

30. říj 2018 13:56 #137351
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Nastavil jsem to tedy jako podsložku složky Všeobecné podmínky a nastavil, Zobrazení v nabídce na Ne. Nicméně položka se mi stále stejně v položce zobrazuje. Je ještě nutné někde jinde nastavit skrytí? V administraci Joomly se mi odkaz v menu označuje jako Skrytý tak nevím.

30. říj 2018 14:40 #137353
Odpověď od Linelabcz
Admin
Pokud vám toto řešení nefunguje, vytvořte si nové skryté menu (nabídku) a přesuňte položku tam.

30. říj 2018 14:42 #137354
Odpověď od Radek Malík
Nováček
Zkoušel jsem tento postup u staré verze stránek a bez problémů to skrytí tam funguje, takže bude zřejmě nějaký problém u modulu nebo v šabloně.

30. říj 2018 14:47 #137355
Odpověď od Linelabcz
Admin
To zjistíte snadno, když přepnete šablonu na defualtní např. Protostar.

Powered by Fórum