Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hromadné vložení obrázků

30. čvc 2018 14:08 #136766
Hromadné vložení obrázků od Marek
Uživatel
Potřebuji pomoct, pomalu se zaučuji s joomlou, ale potřebuji vytvořit produkt a k němu mám tak 20 fotek a neumím je nahrát hromadně. Nevím si rady s Phocagallery, zda je možné přes ní k určitému produktu, který mám ve virtuemart hromadně přiřadit fotografie. Může mi s tímto někdo pomoct ?

30. čvc 2018 14:30 #136767
Odpověď od Bong
Moderátor
Od toho by mel byt Virtuemart. Tam se obrazky produktu vkladaji.
Kombinovat 2 rozsireni neni stastne reseni.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. čvc 2018 14:41 #136769
Odpověď od Marek
Uživatel
Bohužel, když dám ve virtuemart nahrát obrázek, tak mi nejde označit více obrázků :( tak je nějaké rozšíření, nebo update ?

Děkuji za odpověď

30. čvc 2018 15:14 #136770
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Buď
nahrajete obrázky přes ftp do místa, které máte nastavené pro obrázky pro VM a v menu obchod/medialni soubory provedete synchronizace medialnich souborů. Tím se vytvoří miniatury a pak už v produktu záložka obrázky produktu přidáte ze seznamu (tlačítka - , + sekce obraz)
Je možné že budete muset vždy po přidání obrázku uložit a pokračovat dál.
Nebo
nahrávejte po jdenom obrázkypřímo v kartě produktu / obrázky produktu
uplně dole sekce nahrát soubor a zvolte akci obrazku nahrát po výběru obrázku opět uložit a další ..... je to trochu pakárna.
Ale aspoň si rozmyslíte kolik tam těch obrázků vlastně opravdu potřebujete. Je to přeci jen shop a ne galerie.

30. čvc 2018 15:30 #136771
Odpověď od Marek
Uživatel
V tom je ten problém, takhle po jednom to jde, jen potřebuji urychlit to nahrávání a těch fotek u těch produktů musí být více. Ale děkuji za rady. :)

30. čvc 2018 20:00 #136774
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel

Powered by Fórum