Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Easy Feeder - problém

14. srp 2017 23:36 - 14. srp 2017 23:42 #132072
Easy Feeder - problém od ma®vays
Návštěvník
Dobrý večer.
Mám na jednom eshopu Easy Feeder. Půl roku fungovalo vše v pořádku, a najednou mi přestala komponenta vytvářet exporty. Hlásí to chybu 500, když ale zapnu debug, je tam mraky a mraky chyb. Nejsem si vědom toho, že bych na onom eshopu něco měnil, tak nechápu, protč to najednou nefunguje.

Je schopen mě někdo nasměrovat?
Code:
Warning: Missing argument 2 for VirtueMartModelProduct::getPrice(), called in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_easyfeeder/models/element_types/virtuemart/product_price.php on line 127 and defined in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1688 Warning: Missing argument 3 for VirtueMartModelProduct::getPrice(), called in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_easyfeeder/models/element_types/virtuemart/product_price.php on line 127 and defined in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1688 Notice: Undefined variable: quantity in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1705 Notice: Undefined variable: customVariant in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1708 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php on line 1276 Notice: Undefined variable: quantity in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1710 Notice: Undefined property: stdClass::$categories in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php on line 253

15. srp 2017 16:38 #132077
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Takže, Easy Feeder už na wedosu nikdo nerozjede :(
*********************
Dobrý den,
za nefunkčností nestojí přechod z apache na nginx, stále používáme apache. Rozdíl je v tom, jak odbavujeme požadavky PHP. Dříve to bývalo pomocí fastCGI, nyní je toto řešeno pomocí PHP-FPM a ta zmíněnou funkci nezná. Obávám se, že nebude možné zmíněnou funkci využívat.

S přáním hezkého dne,
WEDOS Internet, a.s.

15. srp 2017 22:17 #132079
Odpověď od Cony
Moderátor
Jedno z možných řešení, vytvořit soubor defines.php, nahrát ho do kořenvé složky Joomly a dopsat do něj následující kód:
Code:
<?php if (!function_exists('getallheaders')) { function getallheaders() { $headers = array (); foreach ($_SERVER as $name => $value) { if (substr($name, 0, 5) == 'HTTP_') { $headers[str_replace(' ', '-', ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', substr($name, 5)))))] = $value; } } return $headers; } }

13. lis 2017 08:45 #132998
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Díky,

úpravu funkce getallheaders pro wedos jsem zahrnul do novější verze aplikace. Otestováno na wedosu a vypadá že funguje :)
Chyby co popisujete na začátku se mi nezdají že souvisí s touto funkcí, spíše jde o upgrade virtuemartu?

Je třeba zakoupit novější verzi, ta původní na EasyJoomla je již 2 roky stará a nikdo ji neupgraduje.

Napište mi prosím na email:

rudolf.balas@minion.cz

Hezký den

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum