Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Easy Feeder - problém

Easy Feeder - problém 14. srp 2017 23:36 #132072

Dobrý večer.
Mám na jednom eshopu Easy Feeder. Půl roku fungovalo vše v pořádku, a najednou mi přestala komponenta vytvářet exporty. Hlásí to chybu 500, když ale zapnu debug, je tam mraky a mraky chyb. Nejsem si vědom toho, že bych na onom eshopu něco měnil, tak nechápu, protč to najednou nefunguje.

Je schopen mě někdo nasměrovat?
Warning: Missing argument 2 for VirtueMartModelProduct::getPrice(), called in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_easyfeeder/models/element_types/virtuemart/product_price.php on line 127 and defined in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1688

Warning: Missing argument 3 for VirtueMartModelProduct::getPrice(), called in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_easyfeeder/models/element_types/virtuemart/product_price.php on line 127 and defined in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1688

Notice: Undefined variable: quantity in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1705

Notice: Undefined variable: customVariant in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1708

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php on line 1276

Notice: Undefined variable: quantity in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/models/product.php on line 1710

Notice: Undefined property: stdClass::$categories in /data/web/virtuals/32295/virtual/www/administrator/components/com_virtuemart/helpers/calculationh.php on line 253
  • ma®vays
  • Joomla Expert
  • Obdržená poděkování 123
<a href="hosting.blueboard.cz/?pk=martin89PKP">Hosting Blueboard.cz"/>
Poslední úprava: 14. srp 2017 23:42 od ma®vays.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Easy Feeder - problém 15. srp 2017 16:38 #132077

Takže, Easy Feeder už na wedosu nikdo nerozjede :(
Dobrý den,
za nefunkčností nestojí přechod z apache na nginx, stále používáme apache. Rozdíl je v tom, jak odbavujeme požadavky PHP. Dříve to bývalo pomocí fastCGI, nyní je toto řešeno pomocí PHP-FPM a ta zmíněnou funkci nezná. Obávám se, že nebude možné zmíněnou funkci využívat.

S přáním hezkého dne,
WEDOS Internet, a.s.
  • ma®vays
  • Joomla Expert
  • Obdržená poděkování 123
<a href="hosting.blueboard.cz/?pk=martin89PKP">Hosting Blueboard.cz"/>

Easy Feeder - problém 15. srp 2017 22:17 #132079

Jedno z možných řešení, vytvořit soubor defines.php, nahrát ho do kořenvé složky Joomly a dopsat do něj následující kód:
<?php
if (!function_exists('getallheaders')) 
{ 
    function getallheaders() 
    { 
       $headers = array (); 
       foreach ($_SERVER as $name => $value) 
       { 
           if (substr($name, 0, 5) == 'HTTP_') 
           { 
               $headers[str_replace(' ', '-', ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', substr($name, 5)))))] = $value; 
           } 
       } 
       return $headers; 
    } 
} 
  • Cony
  • Moderátor
  • Obdržená poděkování 1026

Easy Feeder - problém 13. lis 2017 08:45 #132998

Díky,

úpravu funkce getallheaders pro wedos jsem zahrnul do novější verze aplikace. Otestováno na wedosu a vypadá že funguje :)
Chyby co popisujete na začátku se mi nezdají že souvisí s touto funkcí, spíše jde o upgrade virtuemartu?

Je třeba zakoupit novější verzi, ta původní na EasyJoomla je již 2 roky stará a nikdo ji neupgraduje.

Napište mi prosím na email:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hezký den
  • pinochico
  • Začátečník
  • Obdržená poděkování 7
Vygenerováno za 0.097 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 1375 hostů a 3 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu