Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

EasyFeeder - zbozi.cz

02. pro 2016 15:28 #129434
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
poslal jsem SZ

16. úno 2017 17:14 #130220
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Dobrý den všem.
Opět se pokouším pracovat s touhle komponentou. Vyšla dokonce i nová verze. Ale tentokráte to dělám na joomla 3.5.6 a mám jeden problém, se kterým si nevím rady.

Když vyzkouším "sample data" tak se vše tváří v pořádku. Ovšem když chcu nějaký element upravit a otevřu jej, tak se pole s výběrem elemntu otevře jako prázdné. Takže abych změny uložil, musím jej znovu vybrat. A tady je problém číslo jedna. Při přehledu elementů se mi na pozicích "element type" zobrazují elementy ve tvaru "virtuemart/delivery_date" . . . ale v rozbalovacím seznamu jsou v celé cestě k souboru "D:\Inetpub\webs\3600331_web\www\administrator\components\com_easyfeeder\models\element_types/virtuemart/delivery_date" . . . . což si myslím, že je nějaká chyba. protože když upravený element uložím, zmizí mi polovina záložek s nastavením (Element Type specific a Restriction by Element value) a po uložení se daný element ve výslednem feedu nezobrazí.

Kde může být problém. Potřebuji hlavně a možná jedině upravit Delivery date element,aby mi výsledky zobrazoval nějak líp, než podle data vytvoření položky :)

16. úno 2017 17:24 #130221
Odpověď od Cony
Moderátor
Celý problém bych viděl v pouštění na Windows.

16. úno 2017 19:11 #130222
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

Cony napsal: Celý problém bych viděl v pouštění na Windows.

hromské Forpsi :)

Powered by Fórum