Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazené kategorie ve vyhledávači

23. lis 2015 16:43 #124676
Zdravím,

v google jsem si zadal topkriz (topkriz.cz je má stránka) abych viděl, co mi vyjede.
Code:
http://www.image-share.com/ijpg-3104-22.html

Jsou tam tyto 4 kategorie, jak ovlivním, které se tam budou zobrazovat? Nebo je to daný, na co lidé klikají ?

A jak odstraním ty označené kategorie? Ani jsem neměl tušení, že tam něco takového mám :D

Děkuji

23. lis 2015 17:38 - 23. lis 2015 17:40 #124678
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jsou to opravdu kategorie a určitě to není dle toho jak lidé klikají, ale jak to prohledávají roboti.
Samotného by mně zajímalo, jak to google vybírá.
Zkuste binq nebo jiný vyhledávač, tam je to jinak

něco upravíte v robots.txt, když tam dáte správná slova nebo v Nastavení metadat
Poděkovali: Seth

23. lis 2015 21:15 #124679
Odpověď od Bong
Moderátor
Alespoň víte, jak vás Google vidí a jak to máte udělané... používat metatagy pro každou stránku nevymysleli jen tak pro legraci a vy tam nemáte nic, tak jak má robot vědět co vlastně chcete světu sdělit? Takhle vybral stránky (ne kategorie) z vašeho webu, které mu připadaly důležité...

V robots.txt můžete přístup vyhledávačům do vybraných částí webu "zakázat", ale v tomto případě si zřiďte účet u Google a nástrojích pro webmastery si toto nastavíte a upravíte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Seth

24. lis 2015 09:41 #124689
Odpověď od Seth
Uživatel
Ty metadata si upravím, děkuji za informaci.

Myslel jsem, že to stačí jen v té generální záložce.

Powered by Fórum