Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fotky se nechtějí zobrazit

02. čvn 2015 09:36 #122027
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jDiction neznám, jde o to, zda je to nadstavba, která vytvoří vícejazyčné prostředí nebo si ho sama i řídí.

Máte tam ty kategorie v joomgallery v obou jazykových mutacích?

02. čvn 2015 10:00 #122028
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
jDiction se po instalaci nachází v seznamu komponent, tak bych typoval ze je to komponenta stejne jako joomgallery.
Funguje to tak že vytvořím kategorii, napíšu český popisek, pak v řádku u vytvořené kategorie je vlaječka(ikona pro vytvoření překladu), když na ní kliknu tak mi to nabídne vypsat anglický název a popisek. Ale jakoby fyzicky je ta kategorie jen jednou, ale s dvema texty. To samé s obrázky a popisky k nim. Nahraju obrázek a napíšu k němu dva texty ve dvou jazicích. A nemusím ho pak nahrávat dvakrát do cz a eng kategorie, protoze kategorie je jedna, ale vícejazyčná!

02. čvn 2015 10:20 #122029
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
no a to bude asi ten problém, protože pro angličtinu to nenajde origins obrázek.
To bych musel vidět nebo si nainstalovat jdiction a vyzkoušet.
To by ale nebylo hned

02. čvn 2015 11:44 #122036
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
Ale fungovat by to snad mělo. Navíc to částečne funguje, jen pro ty zanořené kategorie ne! Může být chyba i v tom že mám starší verzy joomly, kůli šabloně kterou jsem chtěl.
Pokud by se Vám chtělo tím zabývat rád si počkám na výsledek, třeba do té doby taky na něco příjdu.

02. čvn 2015 12:21 #122038
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
znovu opakuji:

no a to bude asi ten problém, protože pro angličtinu to nenajde origins obrázek.
To bych musel vidět nebo si nainstalovat jdiction a vyzkoušet.
To by ale nebylo hned

Problém je právě v podkategoriích, v té hlavní to asi nevadí
Je asi vhodné se na to podívat FTP, kde je vlastně co uložené

ten jdiction asi zvládne odkázat na details a už ne na origin

Powered by Fórum