Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Menu zmizí

26. kvě 2015 21:43 #121918
Menu zmizí od BrokenJirka
Návštěvník
Ahoj, dělám dvojjazyčné stránky.

Mám hlavní menu, ve kterém mám položku gallery/gelerie a v ní mám vnořené menu. Přidám položku do vnořeného menu (jakéhokoliv typu) a pak na ní na stránkách kliknu a na nově zobrazené stránce mi nabídka hlavní menu zmizí.
Děje se to pouze na anglické verzi a to jen u nových položek. U dříve vytvořených mi vše funguje ok. Zkusil jsem i staré položky menu nakopírovat se všemy parametry a také to nefunguje. Netuším kde může být chyba.
Snad je to popsane srozumitelne. Přidám odkazy pro názornost.
Zde např se hlavní menu nezobrazuje:
broken-arrow.eu/index.php?option=com_joo...1&Itemid=144&lang=en
Zde v pořádku:
broken-arrow.eu/index.php?option=com_joo...1&Itemid=142&lang=cs

jsou to tytéž položky v jiné jazykové variantě.

26. kvě 2015 22:14 #121919
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
Tak vyřešeno, ale opravdu to nastavení nechápu. V "Module assigment for this menu" , to jsem nasel zahrabane u konkretni polozky menu a dalo se to tam nastavit pro vsechny polozky, divne. A navic nechapu proc jsem toto driv nastavovat nemusel.

26. kvě 2015 22:37 #121923
Odpověď od Cony
Moderátor
Podívejte se jak máte nastaven modul hlavního menu. Prabděpodobně v něm budete mít nastaveno zobrazovat jen na stránkách... Pokud je to tak nutné (může to vyžadovat design šablony) tak při každá nové položce menu na to holt pamatovat budete muset. Pokud to nutné není, nastavte si možnost zobrazovat na všech stránkách.

28. kvě 2015 12:22 #121946
Odpověď od BrokenJirka
Návštěvník
Mám nastaveno at se zobrazuje na vsech stránkách... tak nevím proc to nefungovalo.

Powered by Fórum