Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Kde nájdem slovenčinu pre Phoca Gallery?

27. bře 2015 10:30 #121149
Prosím vás, kde sa dá stiahnuť slovenčina pre Phoca Gallery? Na stránke phoca.cz som našla, ale je to pre verziu 1.5, ja potrebujem 2.5. Jeden odkaz som našla, ale nefunguje, môže mi niekto poradiť, alebo hodiť link? Ďakujem.

27. bře 2015 13:03 #121151
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja jsem tam nasel tuhle verzi github.com/PhocaCz/PhocaGallery/releases...com_phocagallery.zip

ale nevim, pro jakou verzi to je. Jestli je to to stejny co mas, tak nevim kde to sehnat. Pockej, jestli ti nekdo neporadi. Pokud je to to stejne, tak to vypada, ze pro slovenstinu nikdo preklad neudelal.

27. bře 2015 15:14 #121155
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu vysvětlení: slovenština Phoca Gallery pro Joomlu verze 2.5 a 3.x neexistuje. Řešilo se to většinou tak, že se soubory češtiny přejmenovaly na slovenštinu a používala se čeština. Viz. třeba diskuse: www.joomlaportal.cz/forum/search?query=s...te=all&childforums=1

Nicméně mám zrovna rozdělanou k velkému přepracování stávající češtinu, protože jsem musel komponentu nasadit a poté jsem pochopil proč ji nerad používám... :-(
Slovenskou verzi pak vydám možná souběžně...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

29. bře 2015 12:59 #121174
Odpověď od Bong
Moderátor
Takže slovenština pro Phoca Gallery je již ke stažení. Obsahuje kompletní překlad a můžete ji použít pro všechny verze Phoca Gallery pro Joomla 2.5 a 3.x

www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/14-phoca-gallery

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Andrea

30. bře 2015 16:22 #121184
Odpověď od Andrea
Nováček
Jéj, vy ste super, ďakujem krásne :cheer:

Powered by Fórum