Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

phoca gallery - exif informace

08. led 2014 18:22 #113653
Odpověď od vejvik
Začátečník
Tak ukončuji téma,

právě jsem zkusit fotografie z alba picasy smazat, nahrát nanovo pár pokusných fotek a najednou to funguje, tak netusim kdy byla chyba, takze jdu album cele smazat udelat nanovo a snad to bude OK
dám vědět jak to dopadlo,
netuším proč se takto picasa zbláznila, ale výmyz asi pomohl

08. led 2014 19:24 #113654
Odpověď od vejvik
Začátečník
Tak hotovo, potom co jsem smazal komplet galerie ke kterým jsem přidával fotografiem, avytvořil je znova, tak exif funguje a velikost obrázků je jak má být

netuším čím to bylo, ale jsem rád, že to už funguje :)
tak se nezlobte za moje dotazy

08. led 2014 23:28 #113659
Odpověď od H13
Admin
Ok

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

25. čvc 2014 00:25 #117169
Odpověď od vejvik
Začátečník
Po delší době mám opět problém s exif informacemi

na picase u fotky exif informace jsou

hrál jsem si s exif u zadávání a funguje to jakoby nahodile, když jsem tam napsal do parametru vše, tak se mi cast zobrazi, umazu ty co se nezobrazují, ale prestanou se zobrazovat i jine co by mely zustat zobrazeny. nevim co na to ma vliv, dokonce se mi jednou (netusim jak) podarilo zobrazit vse hlavne datum vzniku fotografie, potom jsem nepotrebne umazaval a ted uz to zase nejde. uz vazne netusim kde je chyba.

jake soubory na to muzou mit vliv? nhradil bych je treba novyma

25. čvc 2014 01:09 #117170
Odpověď od Bong
Moderátor

vejvik napsal: ...jake soubory na to muzou mit vliv? nhradil bych je treba novyma

Myslíte soubory Phoca Gallery? Tak ji aktualizujte na poslední verzi, nebo alespoň přeinstalujte. Pak se vám vše "nahradí" samo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. čvc 2014 09:05 #117171
Odpověď od vejvik
Začátečník
joomlu i phocu jsem predevcirem aktualizoval na poslední verze, vcera jsem zjistil, ze u vsech alb se mi nezobrazuje korektne exif, jen neco, jde mi hlavne o cas porizeni,
Tak jsme zacal laborovat prepisovanim parametru v nastaveni phoca, zkusil jsem i prepsani souboru v language cs en, to fungovalo misto češtiny se zobrazovala angličtina, Potom mi najednou naskočilo kompletni exif, tak jsem zajásal, zkusil jsem dat zpět češtinu, bylo vše funkční, tak jsem umazal z parametrů, ty co v exifu nejsou nebo jsem je nechtěl a už to zase nejde, zase se zobrazi jen prvnich pět až čtyři.
Zase se mi nechcou zobrazit parametry, ktere začínají IFD0 a EXIF, zobrazují jen parametry zacinajici FILE, a jen nektere zacinající COMPUTED

Netusim co jsme vcera udelal ze to jednu chvili slo vse, klidne bych radeji vse a anglicky nez nic, ale to se mi nedari vratit

Powered by Fórum