Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Captcha - n3t Seznam Captcha

25. pro 2016 22:07 #129649
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel

Cony napsal: Aha, to je Joomla 2.5. A nemáte náhodou Admin Tools?

nemám Admin Tools ... ano je to Joomla 2.5

26. pro 2016 02:40 #129650
Odpověď od Cony
Moderátor
Joomlu 2.5 podporuje naposled verze 1.2.0, viz Release notes

Aby byla Captcha funkční, musí být na serveru povoleno PHP nastavení allow_url_fopen, nebo funkční rozšíření cUrl, a nesmí být blokována komunikace na server captcha.seznam.cz.

Na Vašem serveru to nefunguje, když si otevřete adresu www.skolagastronomie.cz/plugins/captcha/...a/captcha.create.php , server čeká a pak nic nezobrazí, tj. nezafunguje komunikace se servery seznamu, něco jí blokuje. Zapněte si chybová hlášení v administraci hostingu, nebo v htaccess, možná se zobrazí nějaká chyba. Popř. zkontrolujte to nastavení allow_url_fopen.

01. led 2017 12:38 #129715
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
díky za snahu... allow_url_fopen je povoleno, cURL enabled...
zapnul sem výpis chyb...a odkaz na plugins/captcha/...a/captcha.create.php neudělá nic...dlouho se načítá a skončí prázdnou stránkou...

a nesmí být blokována komunikace na server captcha.seznam.cz

nemělo by...ale netušim kde to ověřit...navíc proč by to někdo nastavoval... :(

dík za pomoc

02. led 2017 13:25 #129722
Odpověď od Cony
Moderátor

fishmaker napsal: nemělo by...ale netušim kde to ověřit...navíc proč by to někdo nastavoval... :(

Jedině hosting, tak se zeptat jich. Ověřit už jedině šáhnutím do kódu pluginu. Ten soubor /plugins/captcha/n3tseznamcaptcha/captcha.create.php je poměrně jednoduchý, tak v něm zkusit natvrdo vynutit to cURL, neb doplnit o výpis chyb...

22. dub 2017 12:00 #131107
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Jak se zbavit "n3t Seznam Captcha"

Mám jí na dvou webech, teď jsem chtěl nahodit reCaptcha a všude to jde bez problému jen na dvou webech ne.
I když v globálním nastavení dám reCaptcha uložim a vidím reCaptcha, objeví se n3t Seznam Captcha. Zakážu plg n3t Seznam Captcha a hodí to chybu. Nepomůže ani n3t Seznam Captcha odinstalovat. Mám přejet web novou instalací Joomla?







Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.
Přílohy:

22. dub 2017 12:13 #131108
Odpověď od Cony
Moderátor
Kromě glob. nastavení bude zřejmě n3t Seznam Captcha ještě nastavena v nastavení Kontaktů...
Poděkovali: Koudy

Powered by Fórum