Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtue Mart - nastavení práv uživatele

18. lis 2014 10:00 #118953
Odpověď od Tomáš Gutek
Začátečník
zdravíčko,

mám totožný problém,

chtěl bych jednoho zaměstance, který by měl přístup jen do administrace wm, potvrzoval by objednívky a měnil jejich stav,
forum.virtuemart.net/index.php?topic=123041.0
zde jsem bral inspiraci ale bez úspěchu.

pokud nenastavim skupině uživatelů "správce_eshopu" činnost "super správce" tak v eshopu nic neudělám,
vytvořil jsem v eshopu možnost více prodejcu a uživatele jsem povýšil na dalšího prodejce.
zkoušel jsem změnu oprávnění v nastavení vm

děkuji

j2.5.57
vm2.6.12

lacek

19. lis 2014 21:18 - 19. lis 2014 21:19 #118975
Odpověď od Mirek
Začátečník
Zdravím,
já používám J 2.5.27 a VM 2.6.12. Jako Super admin přidám nového uživatele nastavím mu práva Registered a Manager potom ho v VM nastavím jako prodejce a nemám problém. Je třeba ale doplnit potřebné údaje o prodejci jako adresa atd. V Joomle může poté pouze přidávat články atd. vše bez administrace. Pouze co se týče mailů které posílá VM (např. info o objednávkách, změny statutu objednávky atd.) tak ty může dostávat pouze jeden prodejce. Už jsem možnost zasílání mailů dotazoval ale nic jsem nenašel. Pouze za použití nějakého rozšíření by to mělo být možné.

03. pro 2014 09:15 #119202
Odpověď od Tomáš Gutek
Začátečník
díky mlepsik,

zouším podle tebe a zatím nepremává

prodejce:
eshopspravce
heslo

přiřazené skupiny v j:manager a registered
ve vw skupina: shooper,
nastaven jako jediný prodejce

Powered by Fórum