Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Joomla a GDPR

Joomla a GDPR 16. dub 2018 07:53 #135154

Vím, že se tu řeší GDPR z pohledu VM... ale co my? Administrátoři, co mají jen obyčejnou Joomlu (například my máme virtuální ježdění - ligu, kde máme tedy jakoby vyjádření jezdců, registrace do závodů, komentované live streamy na youtube) nikde data nesdílíme, kromě Jméno / Příjmení a pokud daný pilot samozřejmě v systému chce, tak i Datum narození / Bydliště...

Tak nějak jsem se letmo díval po internetu, ale moudrý nejsem... Snad jsem jen našel nějaký plugin kde vyskočí tabulka, že souhlasím a mě to v administraci ukáže, kdo souhlasí s podmínkama, ostatní smažu, ale GDPR není jen o tomhle. Neví někdo jak na toto bude Joomla reagovat? Jak připravit web pro tenhle administrativní nesmysl?
  • JimmysX
  • Uživatel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Joomla a GDPR 16. dub 2018 10:31 #135155

neřeší se to jen z pohledu VM, ale obecně. Informace hledejte zde www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...-jak-se-pripravujete
  • ernst
  • Joomla Expert
  • Obdržená poděkování 130

Joomla a GDPR Včera 14:00 #135230

Tak všem sem se proklikal, pročet... myslím si, že jsem připraven legálně na budoucí uživatele... Ale otázka -> jak zařídit, aby všichni uživatelé, které jsou teď registrovaní, museli přijmout nové podmínky registrace a ti co to nepříjmou se třeba automaticky smazali... Nebo by bylo nékde označeno, kdo to neudělal? Ta appka GDPR od JoomlaArtu to zatím jaksi neumí...
  • JimmysX
  • Uživatel
Vygenerováno za 0.078 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 466 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu