Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Oblíbené Hledá se administrátor Joomly

18. led 2007 13:16 #14802
Hledá se administrátor Joomly od Václav Vašek
Uživatel
Ahoj,

zatím jsem si s Joomlou poradil jakž takž sám, ale poslední problém mě utvrdil v tom, že je na čase přenechat zásadní problémy s administrací Joomly odborníkovi.

V současné době provozuji na Joomle čtyři servery, z toho dva jsou pro mě dost důležité a momentálně neběží :-(

Na stránkách provozuji propagaci elektromobilů a stránky neoficiální politické strany.

Hodně si toho na stránkách udělám sám, ale potřebuju pomoc od někoho, kdo umí s MySql, php, grafikou. Někoho, kdo by udělal pár zásadních úprav, občas přemístnil stránky z jednoho serveru na jiný a udělal i extra práci na funkčnosti Joomly, jako vytvořit a vložit vlastní funkci, formulář na stránky, nějakej ten skriptík. Taky budu rád, když bude umět dobře s linuxem.

Kdyby se našel dobrovolník, který by chtěl podpořit používání elektromobilů nebo kvalitu života v ČR(NEJEN TOHO POLITICKÉHO), budu moc rád. Protože nevím, jestli se někdo takový najde, prosím, ozvěte se i ti, kteří si práci zadarmo nemůžete dovolit, rád zaplatím dobrou cenu a skvělou práci.

Díky

Vašek

06. dub 2007 20:53 #18266
Odpověď od Petr Mišák
Uživatel
Ahoj začal jsem s Joomlou teprve nedávno ale mám bohaté zkušeností i s jiných portálu. Takže mě klidně kontaktuj mach4@centrum.cz

www.mach4.cz - vše o Media Center PC (Home Theater PC)
www.htpc-shop.cz - specializovaný eshop zaměøující se na HTPC, neboli Media Center PC
www.android-google.cz - vše o novém OS pro telefony Google Android

06. dub 2007 21:08 #18268
Odpověď od Petr Mišák
Uživatel
Ahoj začal jsem s Joomlou teprve nedávno ale mám bohaté zkušeností i s jiných portálu. Takže mě klidně kontaktuj mach4@centrum.cz

www.mach4.cz - vše o Media Center PC (Home Theater PC)
www.htpc-shop.cz - specializovaný eshop zaměøující se na HTPC, neboli Media Center PC
www.android-google.cz - vše o novém OS pro telefony Google Android

19. dub 2013 07:57 - 19. dub 2013 07:58 #106781
Odpověď od Václav Vašek
Uživatel
Ahoj,

opět sháním admina pro Joomlu (viz můj původní dotaz):

www.joomlaportal.cz/index.php/forum/29-s...administrator-joomly


Někoho pro dlouhodobou spolupráci pro moje weby.


Nyní potřebuji překlopit z 1.5.26 na 2.5, ale tak ,aby tam zůstaly datumy vytvoření článků.
Pomoci s hacknutými weby.
Přeházet nějaké weby ze starého serveru na nový.
Nastavit nějaké flash prezentace.
Trochu si pohrát s grafikou šablon po programátorské stránce (grafiké práce mám zajištěny).
Upravit pokročilé nastavení ve Virtuemart.
Dlouhodobý monitoring a aktualizace webů.

Pište mi prosím na vaclav.vasek zavinač gmail.com

Zajímají mne vaše zkušenosti, časové možnosti a cena vaší práce.
Prosím také o nějaké tel. spojení, ať můžu zavolat a probrat detaily spolupráce.

Děkuji. Vashek

30. led 2017 13:56 #130058
Odpověď od Václav Vašek
Uživatel
Ahoj,

opět sháním Joomla admina. Někoho pro dlouhodobou spolupráci pro naše weby, kdo by udělal pár zásadních úprav, občas přemístnil stránky z jednoho serveru na jiný a udělal i extra práci na funkčnosti Joomly, jako vytvořit a vložit vlastní funkci, formulář na stránky, nějakej ten skriptík.

Provozuji hned několik webů, ale mnoho dalších neprovozuji, protože to už nestíhám a tak hledám kvalitního administrátora Joomly, který se ujme jak klasické správy, tak stavění nových stránek od nuly. Instalace joomly, nastavení Google analytics, úpravy šablon, řešení na míru.

S předchozím adminem byla skvělá spolupráce, ale začátkem roku dostal velmi lukrativní zakázku a už nemá tolik času a my rosteme a potřebujeme toho naopak čím dál tím více administrovat a také vyvíjet na míru.

Dlouhodobě potřebujeme
Stavět nové weby
Přeházet staré weby na nové.
Nastavit nějaké flash prezentace.
Trochu si pohrát s grafikou šablon po programátorské stránce (grafiké práce máme zajištěny).
Upravit pokročilé nastavení ve Virtuemart.
Dlouhodobý monitoring a aktualizace webů.

Admin musí umět s MySql, php, grafikou (css).

Rád zaplatím dobrou cenu a skvělou práci.

Zatím mi stačí externě, ale výhledově na stálo.

Zajímají mne vaše zkušenosti, časové možnosti a cena vaší práce.
Prosím také o nějaké tel. spojení, ať můžu zavolat a probrat detaily spolupráce.

Pište mi prosím na vaclav.vasek zavinač gmail.com

Děkuji,

Vashek

Powered by Fórum