Bezpečnostní vydání VirtueMart 3.0.12

Vytisknout

Společnost Qualys.com objevila možnou Cross-Site Scripting zranitelnost v předchozích verzích Virtuemart, proto bylo přidáno nové zabezpečení i když většina serverů by měla zabránit zneužití zranitelnosti už v základním nastavení. Dále byla posílena zpětná kompatibilita a opraveno je i několik dalších méně závažných chyb. Aktualizace proběhla také u VirtueMart série 2.6.

Nový cíl
Rozhodnutí spojení Virtuemart s Joomla (API) rozhraním se ukázalo jako nešťastné.

 

V budoucnu se vývojáři Virtuemart zaměří na vývoj vlastního VMF frameworku, který umožní nasadit Virtuemart i na jiné redakční systémy než jen na Joomla. Virtuemart už funguje i na Drupalu, takže by to nemělo být příliš složité, ale prioritou je redakční systém Wordpress.

Nová dokumentace
K dokumentaci bylo přidáno mnoho zajímavých informací a stránek, které stojí za to si přečíst http://docs.virtuemart.net/manual/general-concepts.html Dokonce i dlouholetí uživatelé Virtuemart zde objevili nové zajímavé tipy.


Seznam nových funkcí a opravených chyb najdete zde: http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=131898.0

Diskutujte o tomto článku ve fóru (17 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 389 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu