Bezpečnostní vydání VirtueMart 3.0.12

Vytisknout

Společnost Qualys.com objevila možnou Cross-Site Scripting zranitelnost v předchozích verzích Virtuemart, proto bylo přidáno nové zabezpečení i když většina serverů by měla zabránit zneužití zranitelnosti už v základním nastavení. Dále byla posílena zpětná kompatibilita a opraveno je i několik dalších méně závažných chyb. Aktualizace proběhla také u VirtueMart série 2.6.

Nový cíl
Rozhodnutí spojení Virtuemart s Joomla (API) rozhraním se ukázalo jako nešťastné.

 

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (17 odpovědí).

VirtueMart 3 je zde

Vytisknout

Nová série Virtuemart byla uvolněna ke stažení. Hlavním cílem při vývoji nové generace Virtuemart bylo zvýšení stability, výkonnosti, snadný upgrade bez použití migračních nástrojů a především kompatibilita s Joomla 3. Vše se podařilo. Aktualizace VM2 na VM3 již nevyžaduje migraci, jako tomu bylo v případě VM1 na VM2, stačí nainstalovat balíček přes Joomla instalátor.

 

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Aktualizujte VirtueMart!

Vytisknout

Pokud používáte na svých stránkách VirtueMart, populární rozšíření pro Joomla (více než 3,5 milionu stažení), měli byste ihned aktualizovat na verzi VM 2.6.10.
Nedávno byla zjištěna kritická chyba zabezpečení (v JUser class - problém se tedy údajně může týkat i dalších Joomla rozšíření. ). Chyba umožňuje útočníkovi na postiženém webu snadno získat oprávnění Super Admin a tím pádem plnou kontrolu nad stránkami a databází.

Číst dál...

VirtueMart verze 2.6 uvolněna

Vytisknout

Včera byla uvolněna nová verze VirtueMart 2.6 společně s ujištěním, že vydání VirtueMart verze 3 pro Joomla 3.x se již opravdu blíží. Nově je možné na VirtueMart.net stáhnout kompletní instalační balíček včetně Joomla. A mimo jiné i z důvodu vyšší bezpečnosti je pro Virtuemart požadováno nimimálně PHP 5.3.10, doporučuje se PHP 5.5.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (25 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 779 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu