VirtueMart Video - Popis administrace

Vytisknout

Návody pro VirtueMart 2, rady a tipy jak spravovat a nastavit rozšíření VirtueMart, jak upravit šablony pro VirtueMart a mnoho dalších informací najdete v sekci Návody VirtueMart. Přinášíme další video-návod pro VirtueMart 2. Ve video návodu si povíme pár slov obecně o administraci VirtueMart série 2 a 3. Pro ukázku jsou použita originální demo data Virtuemart 2.6.

Číst dál...

Nastavení VirtueMart - Kategorie

Vytisknout

Návody pro VirtueMart 3, rozšíření Joomla, rady a tipy jak spravovat a nastavit VirtueMart, jak upravit šablony pro VirtueMart a mnoho dalších informací najdete v sekci Návody VirtueMart na Joomlaportal.cz. Jak jsme slíbili, každý týden vám přineseme krátkou recenzi a video-návod pro toto oblíbené Joomla rozšíření. V prvním video návodu si řekneme něco o nastavení kategorií v administraci VirtueMart série 2 a 3. Pro ukázku jsou použita originální demo data Virtuemart 2.6. Omluvte horší kvalitu zvuku.

 

Číst dál...

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 599 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu