Češtiny pro Joomla rozšíření. Kde je vzít?

Vytisknout

Pokud jste někdy potřebovali překlad do nějakého rozšíření Joomly, museli jste si ho buď vytvořit nebo někoho požádat. Existují ovšem i stránky, kde se překlady nabízí za malý poplatek nebo dokonce zdarma. Tak proč toho nevyužít a neušetřit si tak čas s překladem. Pojďmě si tyto stránky představit.

Fenris.cz je pro veštinu Joomlařů asi nejznámější web, kde můžete sehnat češtinu pro svá Joomla! rozšíření. Najdete tu přes 200 češtin do různých rozšíření Joomly. Navíc je drtivá většina překladů udržována, což není vůbec jednoduché, aby bylo takové množství češtin aktuálními. Zajímavostí je, že tento web s překlady existuje už od roku 2008 a najdete tu dokonce i pár návodů. Nutné je podotknout i to, že především díky Fenrisovi tu máme překlady Joomly 1.6 - 2.5 a 3.0, který překlad vytvořil a překladatelský tým je zrevidoval.

Bongovo! je další web, kde naleznete mnoho překladů, zhruba přes 60. Dokonce je tu pár návodů. Pro většinu Joomlařů je známý především proto, že je to web známého diskutéra zde na JoomlaPortale :).

JardaR.eu - na tomto webu najdete také pár překladů do Joomla rozšíření. Bohužel překlady už nejsou aktualizovány.

Obchod VirtueMart - zde naleznete překlad pro známý obchodní systém VirtueMart.

Diskutujte o tomto článku ve fóru (11 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 427 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu