MySQL server has gone away

Vytisknout

obr clanek t

Už jste se určitě setkali s problémem, že nejdou některá objemnější rozšíření nainstalovat. Začněte instalovat, dvě minuty se nic neděje, pouze se zobrazuje informace, že prohlížeč čeká na odpověď webu. Informace zmizí, ale žádné kladné či záporné hlášení se neobjeví a rozšíření se nenainstaluje.

Mně se to stalo při upgrade na verzi 1.7.3, v předchozí verzi 1.5.x jsem neměl na nejmenovaném hostingu nikdy problémy s instalacemi rozšíření.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (4 odpovědí).

Jaký dopad bude mit Joomla! 1.6 na vaše stránky?

Vytisknout

Dnes jsem náhodou narazil na článek "How Will Joomla 1.6 Impact Your Website - Top 10 - PART 2", který popisuje co všechno nás čeká v souvislosti s přechodem na Joomlu! 1.6. Tohle je sice druhá část textu, první vyšla v srpnu 2009 a některé věci jsou již dnes jinak. .Rozhodl jsem se pro vás připravit komentovaný přepis tohoto článku do češtiny, neb je docelaq zajímavý a obsahuje nejaktuálnější informace ze záskulisí vývoje nové verze.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (5 odpovědí).

Total Commander, Version 7.50

Vytisknout

Datum 9.9.2009 je podle numerologů významným datem, který nemusí značit jen dobré zprávy. I když na tuto vědu moc nevěřím, věřím, že tento den přinese vrásky robotům hackerů ... Vyšla totiž stabilní verze 7.50 - oblíbeného správce souborů Total Commanderu, která konečně kryptuje uložená hesla k FTP účtům.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (5 odpovědí).

Označení nových článků pro přihlášené v modulu "Poslední novinky"

Vytisknout

Jak jsem slíbil v minulém článku tak předkládám malý návod jak upravit zobrazení v modulu "poslední novinky" tak aby pro přihlášené uživatele byl před názvem článku nápis "Nový". Tento nápis se objeví pouze v případě, že je datum posledního přihlášení starší než datum vytvoření článku. Pro nepřihlášené se zobrazení posledních novinek nezmění.

Číst dál...

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 503 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu