Core Design - zajímavá rozšíření pro Joomla!

Vytisknout

V článku Co je Joomla!? jsem se zmínil o českém vývojáři pod přezdívkou Core Design, jehož web naleznete na adrese greatjoomla.com. Rozšíření tohoto vývojáře nejsou české komunitě až tak známy, což je škoda, o dost tím přichází.

Sám tato rozšíření používám už řadu let, vlastně od doby, co jsem začal používat Joomla!. Uplynula spousta času a nabídka jeho rozšíření se velmi rozšířila. Na webu především naleznete pluginy. Je to celkem logické, jsou nejpokročilejším typem rozšíření v Joomla! (viz. Rozšíření v systému Joomla!). Moduly a komponenta mají své místo na webu také.

Nejvíce známým rozšířením je Core Design Login module, jehož ukázku naleznete přímo na hlavní stránce nebo zde. Jedná se o modul založený na Highslide pro přihlášení do veřejné části (frontend) Joomla!. Používá ho např. i oficiální web Joomly - Joomla.org.

Dále rozhodně nesmím zapomenout na Web Gallery plugin (demo). Je to doslova funkcemi nabitý plugin pro různorodé zobrazení obrázků (fotografií) do článku apod.

Ze všeho nejvíce mě uchvátil Core Design TypoCSS plugin (a tlačítko pro vkládání do článků Core Design Insert TypoCSS plugin). Tento plugin Vám přehledně nastyluje články. Demo naleznete zde.

Jmenoval jsem tři nejznámější rozšíření. Samozřejmě to nejsou jediná rozšíření, která nabízí - na webu najdete nespočet dalších, neméně významných a zajímavých. Pokud Vás zajímají další rozšíření, které jsem ani nejmenoval, neváhejte a navštivte web Core Design. Za sebe mohu jen doporučit.

Diskutujte o tomto článku ve fóru (3 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 546 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu