Core Design - zajímavá rozšíření pro Joomla!

Vytisknout

V článku Co je Joomla!? jsem se zmínil o českém vývojáři pod přezdívkou Core Design, jehož web naleznete na adrese greatjoomla.com. Rozšíření tohoto vývojáře nejsou české komunitě až tak známy, což je škoda, o dost tím přichází.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (3 odpovědí).

VirtueMart 2.0.2 a nové funkce

Vytisknout

Dnes byla uvolněna nová verze VirtueMart 2.0.2.

Mnozí uživatelé si stěžovali, že stabilní verze VirtueMart 2 byla vydána příliš brzy a nebyla finální. Většinu ostatních software programů také nelze označit za finální verzi, protože se stále vyvíjí, tak jako VirtueMart 2. Takže co si představit pod pojmem finální? Znamená to, že další změny kódu v jádru VirtueMart nebudou velké, což je důležité pro vývojáře a tvůrce šablon.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (4 odpovědí).

VirtueMart 2 Stable

Vytisknout

Po 2 letech vývoje tým uvolnil stabilní verzi nového VirtueMart 2. VirtueMart 2.0.0 je Open source eCommerce řešení (internetový obchod), rozšíření pro Joomla pod licencí GPL2. VirtueMart 2.0.0 je plně kompatibilní s Joomla 1.5 a Joomla 1.7.

VirtueMart 2 nabízí nové funkce...

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (2 odpovědí).

Phoca Gallery – nejznámější a možná i nejlepší galerie přímo pro Joomla!

Vytisknout

box-pgaPhoca Gallery je rozšíření určené pro redakční systém Joomla!. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o fotogalerii (galerii obrázků). Ze statistiky oficiálního katalogu rozšíření pro redakční systém Joomla! (Joomla! Extensions Directory) vyplývá, že toto rozšíření velmi dobře konkuruje ostatním vyspělým galeriím pro Joomla!. Rozšíření Phoca Gallery obdrželo doposud 458 hlasů a 256 recenzí (což je nejvíce v kategorii). Je to jedno z nejpopulárnějších rozšíření pro Joomla! vůbec. Vážným konkurentem je i pro "stand-alone" galerie (které jsou samostaným balíkem a nejsou určený pro žádné CMS)  jako je Gallery 2, Gallery 3, Coppermine Photo Gallery.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (56 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 520 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu