Joomla 3.5 je zde

Vytisknout

Dnes byla uvolněna ke stažení Joomla! verze 3.5, jako zatím poslední z třetí série. Nově bylo přidáno více jak 30 zajímavých funkcí, včetně podpory pro nejnovější verzi PHP 7, což velmi výrazně zvyšuje výkon a rychlost webových stránek. Další novinkou je Joomla plugin, který pravidelně kontroluje zda jsou k dispozici nové aktualizace systému a opravy chyb.

Tyto informace pak Joomla zasílá správcům webu na e-mail.

Novinkou je také plugin pro sběr anonymních statistických dat o systému. Data obsahují informace o verzi Joomla, verzi PHP, verzi databáze a verzi operačního systému na serveru. Kompilovaná data jsou veřejně dostupná. Tato data se shromažďují proto, aby v budoucích verzích Joomla mohlo být využito nejnovějších PHP a databázových funkcí bez toho, aby změny ovlivnily významný počet uživatelů systému. Statistická data jsou také důležitá pro vývojáře Joomla rozšíření. Odesílání dat můžete v nastavení pluginu zakázat.

Kromě výše uvedeného Joomla 3.5 přináší i další vylepšení pro defaultní šablony a správu systému, nové funkce editoru a mnoho dalších. Více informací najdete na www.joomla.org

Diskutujte o tomto článku ve fóru (2 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 667 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu