Joomlaportál verze 4.0

Vytisknout

HonzaKr buduje nový portálJe 11.11.2011 11 hodin 11 minut - magické datum a čas pro mnohé a doufám, že i pro českou Joomla! komunitu.

Stručně řečeno - Je to tu - Představujeme Vám novou verzi našeho webu věnovaného oblíbenému CMS Joomla!

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Překladatelský tým je zformován

Vytisknout
Oznamuji všem, že dnes odešly poslední pozvánky s instrukcemi ohledně členství v překladatelském týmu a tímto považuji překladatelský tým za zformovaný. V následujícíh dnech začneme vytvářet vlastní překlad. K dispozici však bude až pro finální verzi 1.6. Pro beta či RC verze nebude překlad veřejně přístupný.

Omluvte výpadky webu - upgradujeme na Joomla 2.0

Vytisknout

joomlaportal_upgrade-01-04-2010Vážení přátelé rádi bychom Vás upozornili a zároveň se omluvili za výpadky, které dnes od 12:00 budou joomlaportál provázet.

Od poledne bude totiž probíhat upgrade na Joomlu 2.0!

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (9 odpovědí).

Byli jsme tam : LinuxExpo 2007

Vytisknout
Díky zarputilosti otce zakladatele Honzy G. jsme měli možnost se aktivně zúčastnit jedné z výstav, kde je prezentován open source software, kterým Joomla! je. Původní plány se nakonec trošku změnily, ale nic to nemění na tom, že Joomla! byla na výstavě prezentována a dozvědělo se o ní i několik lidí, kteří ji ještě neznali. V tomto článku se dozvíte pár podrobností o naší účasti.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (2 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 619 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu