Vydána Joomla! 3.8.9 a vzápětí 3.8.10

Vytisknout

Je k dispozici nová Joomla 3.8.10. Je to rychlá oprava také dnes vydané verze 3.8.9, která má problém při instalaci na Microsoft Windows verze Server. Na GitHub se dozvíte více o této chybě.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (4 odpovědí).

Vydána bezpečnostní aktualizace Joomly 3.8.8

Vytisknout

Dne 22.5.2018 byla vydána nová aktualizace Joomly, označená číslem 3.8.8. Je to bezpečnostní aktualizace, která opravuje 9 bezpečnostních chyb a více než 50 dalších oprav. Také přináší něklterá bezpečnostní vylepšení.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Joomla! 4 na obzoru

Vytisknout

Tento rok nás čeká relativně dost novinek. Pojďme se na ně podívat. Joomla 3.9 nabídne nástroj pro správu dat v rámci GDPR. Joomla 3.10 bude "mezičlánkem" mezi Joomla 3.x a Joomla 4.0 a přinese (omezenou) kompatibilitu API těchto dvou větví.

Joomla 4.0 bude novou hlavní verzí. Joomla 3.10 bude vydána společně s Joomla 4 a bude jako poslední minoritní větev - Joomla 3. Joomla 3.10 bude podporována po dobu 2 let. Tato doba poskytne dostatek času na přechod na Joomla 4 a aktualizaci rozšíření kompatibilních s novou verzí Joomly.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (1 odpovědí).

Komunitní komunikace dle posledního setkání

Vytisknout

Jedním ze závěrů našeho setkání v Olomouci bylo to, že si zpřístupníme nějaký komunikační kanál pro následné diskuze. Tímto vyhlašuji shromažďování zájemců. Každý, kdo chce do užšího výběru, nechť mne kontaktuje na mailu svatopluk.vit na gmailu. Já mu případně zašlu pozvánku. Hledáme opravdu jen vážné zájemce. Uveďte svou přezdívku na portále pro snazší komunikaci a identifikaci.

 

Diskutujte o tomto článku ve fóru (2 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 907 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu