Joomla 3.8.5

Vytisknout

Dnes byla uvolněna ke stažení Joomla s pořadovým číslem 3.8.5. Jedná se o vydání, které opravuje chyby nahlášené po vydání Joomla 3.8.4.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (1 odpovědí).

Joomla 3.8.4

Vytisknout

Dnes byla uvolněna ke stažení Joomla 3.8.4. Jedná se o bezpečnostní vydání pro sérii Joomla 3.x, tato verze opravuje čtyři bezpečnostní chyby s nižší prioritou a obsahuje více než 100 dalších oprav a vylepšení.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (10 odpovědí).

Vytvořte si Joomla šablonu online a zdarma

Vytisknout

Včera byla spuštěna nové verze Linelaboxu na doméně www.linelab.org, jedná se o nový Free Joomla! Template Builder, který nabízí opravdu vše, co potřebujete k tvorbě nádherných Joomla šablon bez znalosti kódování. Je to revoluční nástroj, který nemá na internetu obdoby. Joomla šablonu vytváříte v reálném čase a všechny změny vidíte okamžitě. Editor je zdarma. Pro Free účty je limitován pouze počet stažení šablon. K dispozici máte více jak 1 000 000 obrázků zdarma k použití. Zkuste si, jak snadné je s Linelabox editorem vytvořit krásnou Joomla šablonu. Jak to funguje?

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (5 odpovědí).

Nová Joomla! 3.6. je zde

Vytisknout

Dnes byla na webu joomla.org uvolněna ke stažení nová Joomla! verze 3.6. Joomla! 3.6 přináší více než 400 vylepšení, včetně mnoha nových funkcí, které činí správu webových stránek ještě snazší a administrátorské rozhraní pro správce webu uživatelsky přívětivější. Jaké novinky Joomla! 3.6 přináší?

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (18 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 835 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu