Nová Joomla! 3.6. je zde

Vytisknout

Dnes byla na webu joomla.org uvolněna ke stažení nová Joomla! verze 3.6. Joomla! 3.6 přináší více než 400 vylepšení, včetně mnoha nových funkcí, které činí správu webových stránek ještě snazší a administrátorské rozhraní pro správce webu uživatelsky přívětivější. Jaké novinky Joomla! 3.6 přináší?

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (18 odpovědí).

Joomla 3.5 je zde

Vytisknout

Dnes byla uvolněna ke stažení Joomla! verze 3.5, jako zatím poslední z třetí série. Nově bylo přidáno více jak 30 zajímavých funkcí, včetně podpory pro nejnovější verzi PHP 7, což velmi výrazně zvyšuje výkon a rychlost webových stránek. Další novinkou je Joomla plugin, který pravidelně kontroluje zda jsou k dispozici nové aktualizace systému a opravy chyb.

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (2 odpovědí).

Joomla! 3.4.7 Bezpečnostní aktualizace!

Vytisknout

Dnes byla uvolněna ke stažení Joomla! verze 3.4.7. Jedná se opět o bezpečnostní vydání, které opravuje kritickou chybu v zabezpečení. Problém se týká také verzí 1.5.x a 2.5.x  Důrazně doporučujeme, abyste co nejdříve aktualizovali vaše webové stránky na poslední stable verzi Joomla. Toto vydání obsahuje pouze opravy v zabezpečení (1 oprava s vysokou prioritou a jedna s nízkou prioritou), žádné další změny ve srovnání s Joomla! 3.4.6 nebyly provedeny. Opět je k dispozici fix pro EOL (end of life) verze 2.5.x a 1.5.x.

 

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (23 odpovědí).

Joomla! 3.4.6 Bezpečnostní aktualizace!

Vytisknout

Joomla! verze 3.4.6 byla dnes uvolněna ke stažení. Jedná se o bezpečnostní vydání, které opravuje kritickou chybu v zabezpečení. Problém se týká také verzí 1.5.x a 2.5.x Důrazně doporučujeme, abyste co nejdříve aktualizovali vaše webové stránky na poslední stable verzi Joomla. Toto vydání obsahuje pouze opravy v zabezpečení (1 oprava s vysokou prioritou a 4 s nízkou prioritou), žádné další změny ve srovnání s Joomla! 3.4.5 nebyly provedeny. Bezpečnostní chyba je natolik závažná

Číst dál...

Diskutujte o tomto článku ve fóru (5 odpovědí).

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 1398 hostů a 3 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu